Про заходи протидії поширенню . від 20.10.2020 937-IX

Ні в якому разі не можна відмовлятися від повноцінного нічного сну. Регулярна перевтома рано чи пізно призведе до зниження захисних сил організму. При цьому підвищаться шанси зіткнутися з онкологічним захворюванням.

Захист від онкології: превентивні заходи

Як вже відомо, прогресування пухлини неможливе без її васкуляризації. В момент васкулярної фази неопластичного процесу відзначається швидкий ріст і метастазування пухлини. Ангіогенна активність у пухлині зумовлена складним балансом між індукторами (ростові фактори, ангіогенін, інтерлейкіни, простагландини, естрогени тощо) та інгібіторами (р53, Rb, інтерферони, інгібітори матриксних металопротеїназ та ін.).

Даруй добро дітям! «Книжкові донейти» для дитячих лікарень: як долучитись

Якщо імунітет ослаблений, клітини раку залишаються і стають серйозною загрозою життю і здоров’ю. Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біол… Стандартні заходи захисту — це група методів профілактики інфікувань. Медичні працівники завжди повинні бути озброєнні засобами індивідуального захисту. Адже робота з пацієнтами — небезпечна й ризикована. Особливо це стосується тих, хто працює з хворими на туберкульоз, кір, COVID-19. Під час планування населених пунктів необхідно забезпечити зниження пожежної небезпеки забудови і покращення санітарно-гігієнічних умов проживання населення.

Відео

Біль, спричинений супутніми захворювання (5–20%), — ПС, герпетична невралгія, грибкова інфекція, венозний тромбоз, пролежні, пролапс міжхребцевого диска при метастатичній хворобі. Перенос ДНК у клітині для лікування раку — розділ практичної онкології, що стрімко розвивається. Імуномодуляція https://zhzh.info/publ/72-1-0-25519 — стимуляція імунної системи для знищення злоякісних клітин. Корекція — використання вірусних і невірусних векторів для введення у клітини передміхурової залози виправлених варіантів пошкоджених генів. Бевацизумаб — моноклональне рекомбінантне гуманізоване химерне антитіло до VEGF.

Побічна дія виникає при тривалому застосуванні, тому слід застосовувати їх у мінімальних дозах. Абсолютними протипоказаннями є гостра виразка, неконтрольована гіпертензія, некомпенсований цукровий діабет, гострі психічні розлади, неконтрольовані інфекційні захворювання. Рекомендовані дози преднізолону (метилпреднізолону) 2–4 мг/кг/добу, дексаметазону чи бетаметазону 0,5 мг/кг/добу парентеральним шляхом введення з подальшим зниженням дози та переходом на пероральну форму прийому препарату. У пацієнтів онкологічного профілю в термінальній стадії хвороби глюкокортикоїди можуть покращувати настрій та апетит, зменшуючи при цьому вираженість болю.