Сприятливі дні для весілля в 2017 році: церковний календар і красиві дати

А ось найбільш сприятливими вважаються ті місяці, які йдуть четвертим, п’ятим, сьомим, десятим та одинадцятим після народження одного з майбутнього подружжя. В першому літньому місяці можна вибрати відповідні дні для одруження. Як запевняють астрологи, найбільш сприятливими днями вважаються 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 29 і 30 червня, особливо вони сприятливі 20 і 30 числа місяця. Травень майбутнього 2017 року за народними прикметами — не найвдаліший період для одруження, адже за народними прикметами, поєднуються шлюбом будуть все життя маятися. Що ж говорячи про церкву, то вона радить вінчатися в будь-понеділок, середу, п’ятницю або неділю, але тільки не в день Святої Трійці 31 травня.

дні для весілля 2017

Церква благословить молоду пару 3, 5, 7, 9, 10, 12, 29 і 30 числа місяця. Починаючи з 14 по 28 серпня, буде суворий Успенський піст, в цей період церква не буде вас вінчати. Єдиний місяць, який, як вважають експерти в області астрології, не підходить для укладання шлюбів, – це травень.

Недавні записи

Як би там не було, а покладатися в створенні сім`ї виключно на «щасливий» день не варто. Запорукою міцного і дружного союзу можуть стати тільки взаєморозуміння, вміння йти на компроміс і https://www.gorod.cn.ua/news/gorod-i-region/141478-sportivnye-sloty-podborka-luchshih.html щире бажання постаріти разом. Звернувшись до порад астрологів на серпень 2017 року, ми дізнаємося, що немає жодного сприятливого дня цього місяця, в який можна було б зіграти весілля.

Весільний гороскоп на вересень 2017 року

Як бачимо, у квітні вдалих дат для весілля з точки зору астрології нема. А все тому, що майже весь місяць у ретрограді перебуватиме Меркурій. З переліку виключено всі подібні періоди у 2024 році.

Саме весілля в 2017 році повинна бути досить суворої, манірною, з обов’язковим дотриманням усіх традицій і, найважливіше, з висловлювання поваги і особливої ​​поваги батькам молодят. У нареченої або нареченого обов’язково повинно бути під рукою щось червоне. Другою дружиною Олександра стала українська актриса і модель із Запорізької області Марина Кінскі. У серпні 2017 року у пари народився первісток – дочка Аліса.

У дні місячного або сонячного затемнення проводити одруження не рекомендується. Якщо звернутися до порад астрологів, то співвідношення небесних тіл сприяє укладенню лайливого союзу 23 квітня, непоганими днями будуть ще і 12, 13, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29 і 30. Іншими словами саме кінець квітня найбільш відповідний час для укладення шлюбу — саме в цей період воєдино сходяться сприятливі астрологічні прогнози і народні прикмети. Навіть церква буде не проти вашого шлюбу в один з цих днів для вінчання. Астрологи стверджують, що майбутнім молодятам варто уникати таких дат, як 11 лютого і 7 серпня. Саме ці дати виявляться найбільш несприятливими для укладення шлюбу, оскільки припадають на дні місячного затемнення.