Як покращити оголошення в Google Shopping, щоб вони продавали? ️ Блог Webpromo

E-commerce ресурсам доцільно використовувати одразу кілька рекламних рішень, включаючи Google Shopping. Налаштуйте кампанію зараз, адже чим частіше відвідувачі бачать вашу рекламу, тим вище їх прихильність до магазину та ймовірність здійснення покупки саме у вас. Якщо Google Merchant Center призначений для відображення в пошуковій https://zt.dsns.gov.ua/news/ostanni-novini/5245 видачі товарних карток, то Google Shopping — це інструмент їхнього просування, вид рекламних оголошень. В оголошенні користувач бачить зображення та найменування товару, його ціну та назву компанії-продавця. Залежно від пошукового запиту механізм платформи змінить зміст оголошення, підібравши відповідну позицію з фіда.

  • Оголошення формуються в автоматичному режимі та постійно оновлюються.
  • Імпортне мито має показуватися на сторінці оплати, але надсилати його в Google не потрібно.
  • Наразі не підтримується функція онлайн-доставки та онлайн-оплати.
  • За допомогою таргету реклама налаштовується на цільового користувача і демонструється Google тільки в тому випадку, коли запит на купівлю збігається з інформацією з фіда.

Кожен сайт-партнер проходить перевірку і має відповідати умовам участі в програмі, тобто Google виключає сайти з неякісним або забороненим контентом. Саме за перші чотири позиції змагаються рекламодавці, так як це візуально помітний блок для користувача. Це витрати, які безпосередньо пов’язані з перевезенням товарів за кордон. Окрім митного збору й акцизу, вони можуть включати вартість зберігання та обробки товарів на митниці, а також інші супутні витрати. Деякі країни також стягують податок на розкіш або інші спеціальні податки на певні категорії товарів. Такі витрати вважаються не податками, а частиною імпортних або експортних платежів.

Кому і навіщо потрібна товарна реклама?

Наступна порада також стосуватиметься візуалу – на посадкову сторінку додайте відео, яке показує ваш товар із різних сторін, демонструє його функціональність та переваги. Замість відео можна також використати 3D-макет (огляд товару на 360°). Це допоможе зробити ваше оголошення більш привабливим та цікавим для покупців.

Поради щодо товарних оголошень у Google

Вас можуть заблокувати, якщо ви публікуєте заборонений контент, здійснюєте заборонені дії або порушуєте редакційні та технічні вимоги до оформлення оголошень. З повним списком правил можна ознайомитися на цій сторінці. Показ реклами можна налаштувати на відповідні групи інтересів. Google пропонує широкі налаштування таргетингу — наприклад, освіту, наявність дітей, сімейний стан, які інтереси у користувачів або який товар вони шукають. Список інтересів в налаштуваннях настільки великий, що кожен зможе скласти портрет цільової аудиторії для свого бізнесу. Перевірте вимоги для нової цільової країни. Щоб уникнути відхилень, переконайтеся, що ваші дані про товари відповідають правилам.

Але потрібно уважно стежити за показниками ефективності, оцінювати роботу комбінацій заголовків і УТП, які генерує система. На цьому етапі потрібно прочитати всю доступну інформацію, щоб уникнути блокувань та непорозумінь з адміністрацією Google Merchant Center. Можливість відправки поточної інформації до «Гугл» про асортимент не рідше ніж раз на 30 днів.

Розширення оголошень і поради щодо використання

Найпростіший спосіб призначення ставок для скромної кількості товарів – задати вручну ціну кожного оголошення. Тут відштовхуйтесь від коефіцієнта ефективності. Далі збільшуйте ставку для позицій із невисокою вартістю конверсій та знижуйте для тих, які купуються рідше. При налаштуванні товарних позицій у файлі необхідно враховувати наявність усіх потрібних атрибутів. Це айді товару, назва, опис, урл, ціна, бренд та інше. Повний список ви знайдете в довідці сервісу торгових оголошень. Добре, що функції товарної реклами підходять багатьом.

Реклама в Gmail

Дні, в які здійснюється обробка та транспортування. Для роботи із платформою підтвердіть володіння сайтом. З налаштуванням Google Shopping є певні труднощі, але з гарною інструкцією вдасться зробити все самостійно. Препарати, пов’язані з вагітністю й репродуктивними функціями.

Це покращить загальний коефіцієнт конверсії і знизить середню ціну за залученого покупця. Це також зменшить CTR оголошення, але так і повинно бути. Зрештою, вашою метою є залучення всіх підряд, а тільки потенційних покупців. А в більшості випадків халявщики ніколи не стануть платоспроможними покупцями.

Основна перевага пошукової реклами — це вже сформований намір користувача купити або дізнатися більше інформації про товар або послугу. Тобто у потенційного клієнта є попит і вам потрібно в рекламі максимально розкрити ваші переваги перед конкурентами. Наприклад, якщо людина вводить в пошук запит «барбершоп харків», то він, ймовірно, шукає інформацію про вартість послуг, години роботи або відгуки, щоб зробити свій вибір. Рекламні оголошення на сайтах партнерів займають спеціальні блоки, які сайти підключають після подачі заявки в Google.