Parimad Baccarati reeglid

Suurendage oma võiduvõimalusi nende Baccarati reeglitega

Baccarati eesmärk on saada käsi, mille väärtus on võimalikult üheksa lähedal. Käed, mille väärtust kahel esimesel kaardil on kaheksa või üheksa, peetakse loomulikuks käeks. Kui esimesed kaks kaarti on kokku kaheksa või üheksa, siis rohkem kaarte ei jagata RootCasino Estonia. Erinevalt teistest kasiinomängudest saavad mängijad valida, kas nad tahavad panustada mängija või pangakäele. Samuti on võrdne panus, mis maksab palju paremini kui ülejäänud kaks panust. Võrdne panus maksab olenevalt kasiinost 9: 1 või 8: 1.

Tegelemise ja löömise reeglid on natuke keerulised, kuid neid pole vaja põhjalikult õppida, sest kõik reeglid tulevad automaatselt mängu. Ainus valik on see, millise panuse teha. Kõik muud otsused määratakse vastavalt mängureeglitele.

Kaardiväärtused Kaartide arv loetakse Baccaratis nimiväärtusesse. Äss loetakse üheks. Näokaartide väärtus on null.

Käe skoorimisega lisatakse kaardi väärtused. Kui väärtus on suurem kui üheksa, kustutatakse esimene number. Näiteks käe 8,3 väärtus on 1, mitte 11.

Kõigepealt teevad kõik mängijad panused. Seejärel jagatakse nii mängija käele kui ka krupjee-le kaks kaarti. Maismaistes kasiinodes on mõnikord nagu kolm mängijat, kuid Internetis panustamiseks on tavaliselt ainult üks mängija käsi. Kaardid jagatakse ülespoole. Kui mõlemal mängijal on loomulik – käsi kokku kaheksa või üheksa, hinnatakse käsi kohe. Üheksa on parem kui kaheksa ja kui neil mõlemal on sama väärtusega käsi, siis kaotab iga mängija, kes on panustanud ühele käele. Sellisel juhul võidavad ainult mängijad, kes on panustanud viiki.

Löömine ja püsiv mängimine Kui kummalgi mängijal pole loomulikku mängu, on konkreetsed reeglid selle kohta, kas käsi saab kolmanda kaardi või mitte.

Kui mängija käe väärtus on viis või vähem, saab käsi kolmanda kaardi.

Kui mängija ei tõmba kolmandat kaarti, siis tõmmake pank kätele, mille väärtus on viis või vähem, ja akronüüm käte puhul, mille väärtus on vähemalt kuus. Kui mängija on joonistanud kolmanda kaardi, peab pank seisma seitsme või enama peal ja võtma kolmanda kaardi kaheks või vähemaks.

Kui Pangal on kokku kaks kolme kaarti, lisatakse üks kaart, välja arvatud juhul, kui mängija kolmas kaart oli kaheksa.

Kui Pangal on kokku neli, saab Banker lisakaardi, kui mängija kolmas kaart oli 2-7 (kaasa arvatud).

Kokku viie eest saab Pankuri käsi kolmanda kaardi, kui mängija kolmas kaart oli 4-7 (kaasa arvatud).

Kui pangakäsi oli kuus, saab diiler lisakaardi ainult siis, kui mängija kolmas kaart oli kuus või seitse.

Kui mõlemale käele on kaardid jagatud, võidab käsi, kelle summa on suurem kui üheksa. Võrdse tulemuse korral saavad võrdse panuse teinud mängijad väljamakse kaheksa kuni üks või üheksa ühele, sõltuvalt kasiinost.

Kuna reeglid eelistavad diileri kätt veidi, rendib kasiino reha iga kord, kui mängija diileri käe võidab.